VITAMIN WELL X PÄRLIPESA X ILUMESS loos! Sel nädalavahetusel, 11.-13. mai toimub Näituste Messikeskuses Ilumess, kus on oma parimate pakkumistega väljas Vitamin Well ja Pärlipesa ✨ Iga käevõru ostuga Pärlipesa boksist saab kaasa tasuta Vitamin Welli! Lisaks on Pärlipesa kaup terve Ilumessi vältel -25% soodsam. Kutsume teid sellest sündmusest osa saama ning lükkame käima loosiratta imelistele auhindadele: 💛 2x plokki Vitamin Well jooke 💛 2x 30eurost Pärlipesa kinkekaarti 💛 4x pääset Ilumessile Osalemiseks hakka jälgima @vitaminwelleesti ja @parlipesa kontosid ning märgi kommentaarides sõber, kellega Ilumessile tuled! Kindlasti vaata ka @parlipesa kontole, kus saad oma võiduvõimalust suurendada! Loosimine toimub 10. mai kell 16:00, good luck 🤞 #vitaminwelleesti #parlipesa #ilumess2018

VITAMIN WELL X PÄRLIPESA X ILUMESS loos! 
Sel nädalavahetusel, 11.-13. mai toimub Näituste Messikeskuses Ilumess, kus on oma parimate pakkumistega väljas Vitamin Well ja Pärlipesa ✨ Iga käevõru ostuga Pärlipesa boksist saab kaasa tasuta Vitamin Welli! Lisaks on Pärlipesa kaup terve Ilumessi vältel -25% soodsam.
Kutsume teid sellest sündmusest osa saama ning lükkame käima loosiratta imelistele auhindadele:
💛 2x plokki Vitamin Well jooke
💛 2x 30eurost Pärlipesa kinkekaarti 💛 4x pääset Ilumessile 
Osalemiseks hakka jälgima @vitaminwelleesti ja @parlipesa kontosid ning märgi kommentaarides sõber, kellega Ilumessile tuled! Kindlasti vaata ka @parlipesa kontole, kus saad oma võiduvõimalust suurendada!
Loosimine toimub 10. mai kell 16:00, good luck 🤞
#vitaminwelleesti #parlipesa #ilumess2018

Instagram filter used: Normal

View in Instagram ⇒