SE_VW_Summer_Run_1500x1500px[2][1]
VW_Summer_Run_Header_2000x1000px[2]

VITAMIN WELL SUMMER RUN

Spring tillsammans på distans – den 1-7 juni är det dags för Vitamin Well Summer Run! Välj en distans som passar dig, starta loppet var du vill och ta chansen att vinna massor av fina priser. Och just det – loppet är helt gratis men vi hoppas att du vill skänka en slant till någon av våra insamlingar:

Radiohjälpens insamling för insatser till riskgrupper under pandemin

Barncancerfonden – Run of Hope

Anmäl dig nedan: 

För eventuella frågor angående loppet, vänligen kontakta oss på: summerrun@vitaminwell.se

Istället för fysiska startlappar får du gärna ladda ner nedan Instagram-bilder som passar för att använda i stories. Då kan du posta ett bevis på att du kommer att delta, samt ditt resultat när du sprungit klart. 

  

STORT LYCKA TILL I VITAMIN WELL SUMMER RUN!

Glöm inte följa @vitaminwellsverige för inspo och pepp inför loppet!

När du sprungit klart loppet registerar du ditt resultat här!

 

Vitamin Well Summer Run 2020 – anmälda deltagare 

Namn, klubb:

Philip Carendi
Oliver Åkerman
Emma Karlsson
Elsa Strömqvist, Östersund Draghund IF
William Valkeaoja
Henrik Sparr
Terese Falkemar, World Class
Mikael Kahl
Matilda Liljeklev
Nina Fyrman
Viktoria Olsson
Sebastian Stattin
Elin Sjödell
Ingela Forslund
Andreas Cronwall
Klara Viklund
Helena Jakobsson Larsson
Michael Lagercrantz
Maria Rindstam
Lovisa Byman
Adrian Aptowitzer, Högs SK
Cajsa Jonsson Lugi
Johan Lind
Annelie Samuelsson
Nina Åberg
Fanny Clasén Nilsfors
Anton Stivnert
Lotta Fedeler
Maria Johansson, Täby
Simon Domeij
Erika Elmquist, Vitamin Well
Sara Larsson
Nanna Nilsson
Erica Österberg
Astrid Brettmar
Erika Elmquist, Vitamin Well
Jacob Gudiol, Tyngre löpare
Linn Gerdtham
Catharina ”Kenyanen” Carlsdotter, Carlsdotter Runners
Ebba Thomsson, Eskilstuna Guif
Felicia Carendi
Ronja Skoglund
Emelie Svanström
Anna Asplund
Sara Johansson
Anna Lindström, Min egen
Louise Flisberg
Sara Andersson
Emelie Svanström
Nikolai Wikström
Joakim Karlsson, Löpargänget i Motala
Jeanette Wallinder
Klara Norström
Anna Gisladottir
Pernilla Ramström Liu
Andreas Hovbrandt, 612 Finspång
Mia Sturland
Andreas Hovbrandt
Vojin Bozovic
IngMarie Johansson, #AsicsFrontRunnerSweden / Örebro AIK
Lena Brandeborn
Emma Sjöndin
Alice Howett
Linnea Lundgren
Sofie Abrahamsson
Catarina Jenssen
Mika Alenius
Sandra Persson
Anna Klingberg, Karbenning GOIF
Fredrik Rosenius
Robert Eickele Svenskt Träningsfolk IF
Ellen Persson Laurin
Marthina Schöndin
Niclas Andersson, Asics gel – ziruss
Emma Josefsson
Madeleine Fransson Stöök
Sofia Eklund
Melinda Bylemark
Adam Steen S2A Löpargrupp
Sofie Johansson
Frida Nilsson
Sofia Lundqvist
Malin Lindström
Mathias Krook
Niclas Andersson, Asics gel – ziruss
Rebecca Axelsson, BNBRC
Robin Wallén Nilsson, Vetlanda IBF
Fredrik Westermark
Gabriel Sämfors
Matilda Ek
Camilla Westermark
Robin Wallén Nilsson ,Vetlanda IBF
Camilla Ekström, Runacademy
Sandra Nyberg
Klara Viklund
Niclas Andersson, Asics gel – ziruss
Veronica Holmlund, Ironmaniacs
Emma Kam
Therese Klauser, Ängelholm Renegade
Elsa Sturesson
Catharina Bergmark
Gustaf Berg
Isak Johansson
Isabell Hellström
Sebastian Sjökvist
Andreas Vrålstad Peltarion
Sila Abuor
Elin Töllborg Team T
Jan Olsson
Patrik Bäck
Isak Johansson
Martin Brandeborn
Monika Perminaite
Lotta Ericsson
Catarina Fryland, BjäreRunners
Susanne Dickson
Emelie Ljungqvist, Vetlanda IBF
Gustav Ingolfson
Frida Lundgren
Anne-Marie Sigemo
Ludvig Lundholm
Jonatan Jönsson, Peltarion
Joachim Hansson, Adidas runners
Fredrik Samuelsson, Laika KUL
Sara Lönnerud
Sofia Schou
Johanna Larsson, Örgryte IS Friidrott
Emelie Bergström
Alexandra Cwikiel
Malin Wallander, AstraZeneca IF
Tomas Kvapil, EFI OCR
Alexandra C
Susanne Pålsson
Frida Thorsson
Magnus Forhammar, Heleneholm IF
Natalie Persson
Karin Nyberg
Karin Nyberg
Ebba Engström
Antero Silva
Kristian Lindberg
Oskar Åhrén, Motala AIF
Christofer Lövgren
Oskar Åhrén, Motala AIF
Christoffer Larsson
Maria Rindstam
Benjamin Gürbüz
Linda Martinusen
Emelie Jansson, Min egen
Jenny Hultgren
Ida Olsson
Lasse Sandgren
Caroline Almqvist
Madelen Casta, FAIK friidrott
Niclas Andersson, Asics gel – ziruss
Meja Sandgren
Ted Cederberg
Bishrelt Batmunkh
Marie Moen
Nina Rolfsdotter
Kristian Lindberg
Catarina Fryland, BjäreRunners
Gustav Ingolfson
Nike Bölja Strandlund, Hurtikurrarna
Elsa Göransson, Hurtikurrarna
Nike Bölja Strandlund, Hurtikurrarna
Eva-Maj Erneby
Daniela Sörensen
Marit Bjerke
Eva-Maj Erneby
Christoffer Ekberg
Maria Jönsson, Dark Trail Runners
Victoria Oktav
Linnea Andersson
Elias Ripsköld
Elias Ripsköld
Mattis Ripsköld
Olle Fagerstedt, FC Hallandsgatan
Erik Krång Team Sjösten/Krång
NICLAS Andersson Asics gel- Ziruss
Panos Tzivis
Filippa Ramberg, Hammarby IF
Jessica Fransson, Team Powerwoman
Elias Norling
Frida Hagelbrand
Caroline Svedberg
Carolina Malmberg Peterson, Min egna 😉
Dion Liljegren
Patricija Viksne
Märta Egerborn Planberg
Rafael Sixtensson
Alicia Sixtensson
Joel Öberg
Ella Johansson
Mia Berglubd
Sophia Lundmark
Linnéa Flyman
Helena Demner
Sofia Henriksson
Helena Demner
Evelina Andersson
nette Edlund
Madeleine Gustafsson
Håkan Modigh
Karin Nyberg
Leif Bronsén
Maja Westerlind
Julia Salin
Kim Nilsson
Thomas Rundström, Löpargänget Motala
Erika Sällberg
Joel Olsson
Mattias E. Jönsson, Dark Trail Runners
Neea Löfvenberg, Kalmar Rc
Christina ”Kicki ” Edvardsson, Löpargänget i Motala
Robert Nyström, Halmstad kampsportsförening
Elias Vieglins
Gabriella Gatenholm
Jeanette Gille
Arsalan Zavareh
Liv Krantz
Eric Persson
Dion Liljegren
Therese Holmér
Moa Gustafzzon TIK Fjällvinden
Victoria Westin-Ericsson
Nina Ydfjärd Svanström
Niclas Östman, Löpargänget i Motala
Mattias E. Jönsson, Dark Trail Runners
Jennifer Svensson
Felicia Hjulström
Alexandra Mårtensson
Anna Rosén
Carita Thorén Gotlands bro OK
Hannes Fagerman
Carin Öhrsvik
Molly Waller
Elina Larsson
Kristin Gannerud, Team Powerwoman
Carin Öhrsvik
Marie Karlsson
Malin Linde
Houri Maraschlian
Angelica Paulsen
Karin Hyltén
Ann Lodén
Karin Hyltén
Marie Brodell, Löpargänget i Motala
Gemma Safikhani, iknocout.se
Patrick Swedén, Wolf Island Runners
Therese Wilson Brown
Sofia Livman
Cassandra Olsson
Maria Falkenå
Anna HEIJBEL
Ebba Angert
Laura Tegnerud
Vera Werner
Satu Mäkinen
Youssef Alkhous
Hugo Selin
Emelie Lindros
Michaela Backman, Team Tsemppiä
Fredrik Ericsson, Löpargänget i Motala
Edvin Ludvigsson, Uppsala Akademiska Roddsällskap
Anna Asp
Anders Olén Sandviken, Trail Running
Heidi Sjöberg
Mikael Alsterblad
Helen Lindberg, Livetikrokarna
Maja Blomgren, Segeltorps IF
Linus Frosteryd
Elina Hjertstedt
Elin Johansson, Livetikrokarna
David Hedberg
Annie Espelund
David Ho HoIsRunning
Ted Fredriksson, Storvreta IK
Greta Bladh
Max Pergeus
Viktoria Hård, Springer springer Spaniel
Marcus Martikainen, NIP
Annie Lindström
Tina Ekberg
Victor Järnström
Linda Linde
Magnus Berglund Gryta Runners
sara larsson
Micaela Järnström
Johanna Wånggren Camp Dalsland
Carina Reiman
Malin Hanström Team MotionsRace
Martin Nilsson IFK Nora
Josef Carlson
Sofia Karlsson Team snigel
Göran Erlandsson IK Jarl
Charlotte Alvlycke, De glada sandskogslöparna
Andreas Alvlycke, De glada sandskogslöparna
Stina Björklund
Nina Berglund
Elin Dahlström
Malin Wasing
Adam Sundström Team Sundström
Tilda Yeniler
Noel Waldenfjord
Emma Fridsell
Julia Engström
Susanna Verständig
Jeanette Taylor
Frida Möller, Runacademy IF
Anna Asp
Erik Lind
Jenny Berggren
Ellen Forsberg
Joakim Brynemo
Patrik Karlsson, Löpargänget i Motals
Jesper Lövgren
Lisa Asp
Marie Brodell Löpargänget i Motala
Tania Isberg
Amanda Östlund
Malin Sandberg
Joakim Dufva Varodell, LÖPARAKADEMIN
Astrid Påsse
Henna Lampinen
George Eklund
Christine ”Coco” Jacobsson, Löpargänget i Motala
Selma Johansson
Per Hell
Helena Johansson, Innebandyspelare
Thim Andersson
Peter Nymark
Prnilla Forslund, Svensktträningsfolk if
Klara Öman
Ebba Holmgren
Stephanie Hashim
Pierre Berglund
Caroline Bragner
Olivia Carter
Ellen Eriksson
Mikael Löfstedt
Madelene Thorell
Linda Avner
Nina Berglund
Linn Fernebrand
Mattias Ahlin, Mikkeller Running Club
Elsa Wangsten, Skruvstad IK
Juni Rudström, Grava SK
Emil Blom
Olivia Brolin
Jonas Carlsson
Caroline Bragner
Emelie Welander
Linda Gårdestedt, Svenskt träningsfolk IF
Helen Nylin
Sandra Wikström
Katarina Lindborg
Maja Hörnström, Grava sk
Angela Björk
Emil Wendt, Varla ibk
Malin Malinleo
Linnea Karmlid
Emil Wendt, Varla ibk
Maria Norberg, Löpartjejerna
Zakariya Malla, FC Kurdtuna
Adolfsson
Emelie Kanterfors, Hallstahammars SK
Kristin Persson
Fredrik Thyselius, Axa sc
Frida Henningsson
Izabella Holmén
Elina Hjertstedt
Daniel Kierkegaard, Vitamin Well
Gustav Silvegren, Vitamin Well
Julius Forsell Hällefors LK
Emilia Johansson
Jimmy Eriksson
Izabella Holmén
Sara Varpsved, Löpartjejerna Boden
Amanda Rahm
Fanny Forsell, Hällefors LK
Vilma von Krusenstierna
Linnea Karmlid
Felix Svensson, Team ormsalva
Julia Fabiansson
Regina Hultin
Emil Ellervik
Jennifer Granlöf, Axa SC
Otto Strandqvist
Johanna Eriksson
Erika Persson, Löpartjejerna
Veronica Nilsson, Löpartjejerna
Robin Rasmusson, Asics FrontRunner
Tilde Lyrberg
Björn Treje, Peltarion
Mårten Jonsson
Clara Karlsson
Malin Ohlin
Oscar Braneby
Lovisa Broberg
Ivy Wang
Fanny Forsman
Sebastian Rombing
Emil Wendt, Varla ibk
Lydia Appell
Ludvig Grenmo
Linn Dahllöf
Elias Olsson
Lovisa Tysklind
Maja Svensson
Bianca Anevad
Johannes Mellskog, Fiolenslöparklubb
Elin Mårtensson
Lina Berglöf
Roberth Fälth, Vasaloppsklubben Hedemora
Sara Diebitsch
Nina Berglund
Anny Johansson
Bianca Anevad
Taru Raita
Veronica Fras
Madelen Johansson
Sara Junevik
Staffan Lindholm
Jonas Månsson
Jenny Bengtsson
George Lak Coh
Carolina Ekström
Lena Man, Startskottet Hälsocamp
Jim Gottfridsson
Lena Blomén
Victor Öhling Norberg
Otto Strandqvist
Anton Brink
Olof Söderbaum
Andréa Marklund
Eddie Sohlström
Karolin Nylund
Caroline Wallander
Agnes Rehnman
Sten-Oskar Johansson
Elsa Wennerstrand
Esther Wennerstrand
Maria Wennerstrand
Nina Berglund
Kristina Aronsson
Nina Berglund
Hanna Fornhem
My Rönnberg
Jeanette Utriainen
Chris Kwan
Magdalena Lindh, Adlibris
Elias Fredin
Taru Raita
Daniel Sannum, Bonnierförlagen
Fredric Högosta
Julia Fagerlund
Johan Blomberg, TeamWork OCR
Staffan Lindholm
Nina Berglund
Hanna Koivisto
Alexandra Jakobsson
Johanna Sävhage, TrailFocus
Emelie Englund, Team Runängen
Brian Madika, Merrell Collective / ALBSTY
Brian Madika, A Little Bit Stronger Than Yesterday
Nina Berglund
Emelie Nordlander
David Hellberg, TeamHellbergg
Nina Berglund
Lovisa Östlund
Staffan Lindholm
Frida Martinsson
Staffan Lindholm
Frida Martinsson
Kenneth Källström
Pia Björkman Sjölander
Fredrik Zaar
Marie Granberg
Andreas Nyberg
Marie Granberg
Sara Carlstedt
Taru Raita
Hannah Fransén
Bodil Unenge
My Eriksson Kåberg
Chris Kwan
Johan Unenge
Åsa Nore, Nästan där
Elias Vieglins
Elias Vieglins
Mia Gustafsson, OK Kåre
Bodil Unenge
Kristina Martinsson
Taru Raita
Rebecca Johansson
Chris Kwan
Bella Gulldén, Vitamin Well
Pernilla Eriksson
Ellen Rydhult
Maria Rydhult
Rebecca Johansson
Anna-Lena Johansson
Karin Burlin
Madeleine Dahlqvist
Vanessa Ibrahim
Nina Berglund
Sanna Kaptens
Anneli Östlund
Johanna Schultz
Amanda Jansson
Hanna Ek, Grönahögs IK
Victoria Byman
Romain Futrzynski, Peltarion
Vanessa Ibrahim
Christian Fredriksson
Hannes Mogensen, OK Ravinen
Kattis Åström
Oskar Åstrand, SOK Knallen
Emma Jonsson
Regina Hultin
Veronica Nordin
Johanna Ekström
Veronica Nordin
Filip Enberg, Strömnäs GIF skidklubb
Julia Teddy Karlsson
Simon Ander
Julia Granholm
Chris Kwan
Emma Johansson
Frida Torkelsson, Åhren
Maria Sundberg, Kruse
Oskar Åstrand, SOK Knallen
Nina Hultman
Suzanne Blomendal, Sew or Die
Emil Gauffin
Elin Kristiansson, IFK Östersund
Angela Samuelsson, Karlstad
Linm Nordqvist
Casper Nuhma, Viggan hockey
Wilma Junhammar
Olivia Ledin Söderberg
Arvid Melander
Emma Perbjörs
Maria Gidlöf
Simon Andersson, Falun-Borlänge SK
Elin Alm
Oskar Åstrand, SOK Knallen
Simon Ander
Anna Aggeryd
Nathalie Ekbom
Brian Madika, Artist/Dansare
Fredrik Hivell
Chris Kwan
Casper Nuhma, Viggan hockey
Simon Van der Schaaf
Isabell Linder, Finntorps Ridklubb
Åsa Ceder, Team Power Woman Athletic Club
Karolina Arvidson
Miriam Svensson
Caroline Strömberg
Carina Adolfsson
Felicia Hugolf
Liliana Lindberg, Peltarion
Jacob Riis
Rebecka Dahoud
Gustaf Ode
Jonathan Bäck
Jessica Linder
Fredrik Rosén, Barebells
Anna Bergström
Lovisa Löfgren
Sara Mehany
Caroline Strömberg
Niclas Drotz
James Mailer
Isak Tengner, Vitamin Well
Anna Aggeryd
Viktor Helgesson
William Södergren, Vitamin Well Växjö
Angelica Andersen
Matilda Thelin
Henrik Berntsson Coore
Felicia Helm
Lisa Johansson, Peltarion
Amelia Olsson
Henna Lampinen Adidas Runners
Jessica Särnblad
Johanna During
Anders Roger
Charlotte Wedrup Josefsson
Najla Gergi
Anna Pettersson
Karine Glapiak, Stockholm ocr club
Amr Saleh
Melina Johansson
Patrik Mårdh, ASICS FrontRunner Team Jaybird
Alice Berntsson
Hanna Rutgersson
Nathalie Pragler
Arvid Svensson, Vitamin Well Växjö
Emelie Öster
Lisa Ragvals
Felicia Hugolf
Fredrik Von Gegerfelt
Amelie Karlsson
Felicia Sågström
Johan Blomberg, TeamWork OCR
Malin Johansson
Fanny Pirttilä
Nicklas Manns
Peter Olsson
Jonna Wessman
Sofia Gutå
Alex Hermansson
Marcus Wallander
Emma Eriksson, Järbo IF
Lena Winnerstam
Fredrik Arvidson, Ödeshögs SK
Linus Ullberg, Perbellum Sportsällskap
Helena Nylander, Runacademy IF
Nicholas Stael von Holstein
Frida Johansson
Marie Lönnqvist
Malin Denbow
Hanna Maria, Halkonen Lffi
Maria El-haddad
Sofie Ljung, Hiq sportsclub
Mathias Krook
Magnus Franzén Westerberg
Jessica Franzén
Annelie Kjellin
Linus Ullberg Perbellum Sportsällskap
Hedvig Furén
Elin Loberg
Magnus Askefors
Gloria Olsson
Johanna Kuusela
Magnus Svensson, MylongwalkforME IF
Daniel Grohman Björn Borf
Johanna Andersson
Ida Benari, Nynäshamns långdistansklubb
Emmah Dalengård
Louise Åström, Träna i Saxdalen
Li Olsson, Albackens IF
Ulrika Lindfors
Sanna Salo
Danny Salo Mikkeller, Run Club Finspång
Helén Blomqvist
Terese Alexandersson
Hedvig Furén
Linus Ullberg Perbellum, Sportsällskap
Magnus Lövenklev
Greta Halldèn
Mikael Tegelstam
Karin Gruvås
Emilie Blomqvist
Louise Wallin
Anette Melin
Teresa Wulff
David Nilsson, Räddningstjänstens idrottsförening
Malin Odéhn
Maria Danell Peltarion
Lisa Öhman
Katarina Bonetti
Tommy Ax
Elmina Saksi, Tjalve IF Norrköping/ASICSFrontRunner
Sanna Andersson
Joakim Petersson, Tureberg FK
Alexander Helander, FIFH Malmö
Nellie Petersson
Peter Eriksson, IK Akele
Oskar Simann Ax, Örgryte IS
Carina Ekring, Team snigel
Rasmus Knutsson
Mariana Puhlmann
Linnea Johansson, Alingsås triathlonklubb
Felicia Marklund
Jennie Samuelsson
Daniel Carlsson
Amelia Olsson
Johan Henningsson, Vitamin Well Växjö
Fanny Ericson Hållén, Ponnyklubben
Dennis Magnusson, Vitamin Well Växjö
Evelina Jakobsson
Anna-Karin Carlsson, Dark Trail Runners
Niklas Ölund
Johan Pettersson
Amanda Eriksson
Linda Nilson
Matilda Fager
Louise Fröjdh
Rebecca Erikssons
Henrik Bratt
Stella Elkoli
Amanda Sundqvist Bargot
Christian Måsö
Roger Sjöberg, Norrortsgubbar
Erik Taber, Vitamin Well Växjö
Liselotte Forså
Sanna Lindgren
Benjamin Harwood
Andreas Daun
Benjamin Dean
Joel Rosman
Thilda Ullström
Martina Andersson
Helen Lundborg
Thilda Ullström
Magdalena Rudin, Riverdick runners
Moa Nilsson, Riverdick Runners
Jenny Klase, Riverdick runner
Petra Mårdskog
Veronika Stenbäcken
Maria Sköld
Marcus Andersson
Veronika Stenbäcken
Marie Carlsson
Elin Rambäck
Robin Olsson
Emelie Savelkouls
Edla Karlsson
Ida Benari, Nynäshamns långdistansklubb
Åsa Zazzi
Sara Ivarsson
Veronica Wahlgren Lavsjö ISS
Sara Ivarsson
Lars Niemi
Christopher Holmström EFI OCR TEAM
Daniel Fredriksson Mölndal Outdoor IF
Jasmine Rydh
Emelie Fredriksson
Helena Preston
Ottilia Niemi
Malin Brandh
Elsa Riede
Eva Niemi
Stina Passi
Leon Häggström
Jakob Sonesson Sonesson
Amanda Roger, Vitamin Well 
Sara Häggström
Simon Axelsson, Umara Sports Club
Hanna Tysk
Jenny Haglöf, Djurmo Runners
Tine Hallenbo
Therese Olaisson
Hanna Olofsson
Otto Ekewald
Niklas Brosjö, Adidas Runners Stockholm
Siu-LunPang, BNBRC
Linda Phung
Ida Ståhl, NocOut
Elin Hallstensson
Jessica Sundberg
Jennifer Alfredsson Motionshuset
Rasmus Knutsson
Jennifer Laine
Anna Ryberg
Jonas Knutsson
Samuel Blomberg
Oliver Rykatkin
Peter Brockman
Sara Bergh
Lotta Olmarker Dahlberg, Båstad Gif
Mats Blomqvist, Strandgalleriet If
Sara Westerlund
Amanda Manns, Vitamin Well
Petter Ericson Hållén, Vitamin Well 




The Generation webbyrå Stockholm